De schoonmoeder

De schoonmoeder - Sally Hepworth | Warmolth.org

...ar kan zijn. Wie als toekomstige schoonzoon of schoondochter door de keuringsmolen geweest is, is niet klaar ... Wat is de betekenis van schoonmoeder - Ensie ... . De blik die ze in haar ogen had, toen ze ons zo zag, zal ik nooit vergeten. Vol trots en ontroering, zonder enig ongemak over hoe ze haar schoondochter daar zag liggen. Mijn schoonmoeder staat altijd voor ons klaar , bemoeit zich nergens overmatig mee en neemt het niet automatisch op voor haar zoon. De schoonmoeder. 'Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te vereni ... Vandaag: Dag van de Schoonmoeder - WIJ à la Mama ... . De schoonmoeder. 'Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie projectVoor de lezers van Liane Moriarty en Megan AbbottVanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en ... Bestel De schoonmoeder van Sally Hepworth. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoe...

INFORMATIE

AUTEUR
Sally Hepworth
DIMENSIE
12,11 MB
BESTANDSNAAM
De schoonmoeder.pdf

OMSCHRIJVING

"Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie projectVoor de lezers van Liane Moriarty en Megan AbbottVanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Andersom lijkt Diana zich ook een andere ideale schoondochter te hebben voorgesteld.Tien jaar later wordt Diana dood aangetroffen. Naast haar ligt een briefje waarin staat dat ze niet meer verder kon met haar door kanker verwoeste lichaam. Maar als de autopsie plaatsvindt blijkt dat Diana helemaal geen kanker had. Wel zat er gif in haar bloed. Wat is er gebeurd? En wie weet er meer van? De breekbare familieverhoudingen, onderhuidse spanningen en lang verborgen geheimen komen langzaam aan de oppervlakte.Over de boeken van Sally Hepworth"Perfect voor fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes, en voor alle leesclubs.' Library Journal"Een hartverscheurend prachtig liefdesverhaal.' People"Lezers zullen naar het einde van deze intelligente roman snellen om de waarheid te achterhalen.' Publishers Weekly"Hepworth weet heel goed hoe ze een boeiend plot moet schrijven.' New York Journal of Books

Wil je het boek lezen?De schoonmoeder in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Sally Hepworth. Lezen De schoonmoeder Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN